KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218269
nr 1621 8269
Oidentifierad konstnär. Signerad H Demmers, 1957, Interiör med sekretär. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:57:04
16/5 20:46:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor